Hakkımızda Ürünler Markalar Bilgi Formu İletişim ENGLISH Version

HAKKIMIZDA


Faaliyetlerine 1998 yılında Tekirdağ'da başlayan Alarat Ticaret, temel olarak binicilik ürün ve malzemeleri temin etmek üzere kurulmuştur. Özellikle 2000-2006 yıllarında binicilik sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler, Alarat Ticaret'in de aynı şekilde müşterilerinin artan taleplerine cevap verebilme anlayışı ile ürün ve malzeme yelpazesini genişletmesine sebep olmuştur. Bu anlayış doğru zaman, doğru mekan ve doğru fiyat felsefesi ile birleştirilerek firmanın şu anki saygın itibarını ve başarısını da beraberinde getirmiştir.

Günümüzde Alarat Ticaret, temsil ettiği dünya çapındaki firmaları ile birlikte Türk binicilik sektöründe çok önemli bir paya sahiptir. Bu sayede her bireyin ihtiyacını karşılayabilen ürün yelpazesi, sektördeki tüm alt dallara (veteriner, nalbant, binici, seyis, ahır yöneticisi, antrenör,çiftlik sahipleri, vs.) kaliteli hizmet verebilecek kapasiteye gelmiştir.

Alarat Ticaret tecrübeli profesyonel kadrosu ve bayileri sayesinde müşterisine başarı ile ulaşmakta ve bireysel taleplerde ise tam teşekküllü mağazalar ve Ankara'da bulunan Blue Horses isimli ortağı ile hizmet vermektedir. Mevcut pazarlama faaliyetlerine ek olarak ülkedeki büyük binicilik yarışmalarında özel satış noktaları kurarak müşteriye ulaşım kanallarını genişletmeyi planlamaktadır.

İklim kontrollü ve yüksek kapasiteli depolar sayesinde yem, ilaç, vitamin gibi ürünlerin doğru şekilde depolanması sağlanarak müşteri talepleri zamanında ve istenen şekilde karşılanmaktadır. Alarat Ticaret yenilikler, girişimci fikirler ve ürünlere açık olarak tecrübeli ve uzman kadrosunun müşteri taleplerini iyi analiz edebilmesi sayesinde bölgede yeni ve değerli hizmetler verebilmek hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu anlayış,söz konusu firmayı hem müşterileri açısından hem de ürünlerinin bölgede başarıyla pazarlanmasını ve marka bilincinin yaygınlaşmasını isteyen global üreticileri açısından sektöründe zirveye taşımıştır.

Raed ALNESSARAT


© Copyright 2009 | www.alarat.com | Binicilik Malzemeleri
Designed by attara.com
Sitemap